Pomiń menu

Serdecznie zapraszamy na burzę mózgów poświęconą wspólnemu poszukiwaniu nowych rozwiązań dotyczących tematyki zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży w Polsce, która odbędzie się on-line 27 września (poniedziałek) w godzinach 18.00–19.30.

Celem burzy mózgów jest stworzenie przestrzeni do rozmowy dotyczącej wyzwań związanych z dobrostanem psychicznym  dzieci i młodzieży, a także do wspólnego zastanowienia się, co możemy zrobić, żeby wpłynąć na poprawę ich sytuacji. Podczas spotkania postaramy się nazwać główne wyzwania dla opieki zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży oraz wspólnie wymyśleć rozwiązania dla tych problemów. 

Mamy świadomość, że w dużej mierze problemy, z którymi zmagamy się w tym temacie, wymagają zmian systemowych. Wierzymy jednak, że spotkanie grupy, dla której ten temat jest ważny, może doprowadzić do powstania inicjatyw, które będą inspirować osoby nim zainteresowane lub docelowo przerodzą się w rozwiązania wspierane przez Fundację Stocznia w ramach projektu Inkubator pomysłów służącego rozwojowi innowacji społecznych.

Dla kogo?

Burza mózgów jest spotkaniem dla wszystkich, którym zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży leży na sercu – osób zawodowo zajmujących się pracą z młodym pokoleniem i wsparciem psychologicznym, nauczycieli, rodziców, a także samych osób młodych.

Zgłoszenia na burzę mózgów

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić ten formularz zgłoszeniowy. Link do spotkania na Zoomie prześlemy zgłoszonym osobom w dniu wydarzenia.